Susisiekite
+370 699 20324, +370 641 91 736
Contact us
El. paštas

info@steelprojects.lt

Email

Tinklalapio www.steelprojects.lt valdytojai UAB “Steel projects” neprisiima jokios atsakomybės už šiame tinklapyje pateiktą informaciją. Šios internetinės svetainės tikslai yra suteikti informacijos, kuria remiantis vartotojai galėtų greičiau identifikuoti teikiamas paslaugas ir produktus, labiausiai tinkančius pagal esamą situaciją ir poreikį.

Svetainėje esanti informacija yra bendro pobūdžio informacijos šaltinis. Ši informacija negali būti laikoma patarimu. Ji nėra pritaikyta konkrečioms faktinėms aplinkybėms, su kuriomis gali susidurti internetinės svetainės lankytojas. Visa svetainėje pateikiama informacija, nuomonė ir patarimai turi būti vertinami pasitarus su specialistais ir dėl šios informacijos panaudojimo sprendžia pats vartotojas.

Šiame internetiniame tinklalapyje gali būti pateikta nuorodų į kitas svetaines, kurios leis vartotojui išeiti iš šios svetainės siekiant gauti trečiųjų šalių informaciją arba trečiųjų šalių informacija gali būti pateikta šioje svetainėje per nuorodas.

Mes neatsakome už susijusios svetainės turinį ir aiškiai nuo jo atsiribojame. Tai, kad internetinėje svetinėje yra pateikta nuoroda į trečiųjų šalių puslapį nereiškia, kad Tinklalapio www.steelprojects.lt valdytojai palaiko ar remia svetainės savininkus ar tiekėjus. Vartotojai prisiima riziką rinkdami ir naudodami bet kokią informaciją rastą internete.

Tinklalapio www.steelprojects.lt valdytojai siūlo įsitikinti, kad suprantate prisiimamą riziką prieš rinkdami ir naudodami informaciją gautą iš susijusių svetainių.

Šis atsakomybės apribojimas taip pat galioja tinklalapio naudojimui ir informacijos turinio atsisiuntimui. Prašome, prieš parsisiunčiant failus ir informaciją, patiems pasirūpinti tinkama apsauga nuo virusų.

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią internetinę patirtį. Sutikdami, Jūs sutinkate naudoti mūsų svetainę pagal mūsų Slapukų politiką.

Privatumo nustatymai išsaugoti
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba gauti informaciją naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Kontroliuokite savo asmenines slapukų tarnybas čia.

Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, todėl galime įvertinti ir pagerinti savo svetainės našumą.

„Google Analytics“ nemokama žiniatinklio analizės paslauga, kurią teikia „Google“, sekanti ir pranešanti apie visą srautą, einantį per mūsų svetainę.

Ji taip pat integruojasi į „AdWords“ ir leidžia peržiūrėti internetinių skelbimų kampanijų našumą stebint apsilankymus svetainėje, konversijų rodiklius ir kitą pagrindinę metriką. Naudodami „Google Analytics“ su „AdWords“ galite tikslinti ir koreguoti raktinius žodžius ir skelbimus, kad pagerintumėte IG ir geriau panaudotumėte rinkodaros biudžetą.

  • 1P_JAR
  • APISID
  • CONSENT
  • HSID
  • NID
  • SAPISID
  • SID
  • SIDCC
  • SSID

Decline all Services
Accept all Services