Susisiekite
+370 699 20324, +370 641 91 736
Contact us
El. paštas

info@steelprojects.lt

Email

Kas yra Slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, sukurti aplankytos svetainės,kuriuose yra duomenų. Jie saugomi lankytojo kompiuteryje, kadvartotojas galėtų naudotis įvairiomis funkcijomis. Šioje svetainėje(Svetainėje) naudojami ir sesijos slapukai, ir ne seanso slapukai.Seanso slapukas laikinai saugomas kompiuterio atmintyje, kollankytojas naršo svetainėje. Šis slapukas ištrinamas vartotojuiuždarius žiniatinklio naršyklę arba praėjus tam tikram laikui (tai reiškia,kad seansas baigiasi). Neseansinis slapukas lieka lankytojokompiuteryje, kol jis bus panaikintas.

Kodėl naudojame slapukus?

Slapukus naudojame norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaiplankytojai sąveikauja su mūsų turiniu, ir padėti mums pagerinti savosvetainės lankymosi patirtį.

Svetainės funkcionalumas

Bendrinimo funkciją lankytojai naudoja rekomenduodami mūsųsvetainę ir turinį socialiniuose tinkluose, pvz., Facebook ir Twitter.Slapukai saugo informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojabendrinimo funkciją (nors ir ne individualiu lygiu), kad svetainę būtųgalima patobulinti. Jei slapukų nepriimate, informacija nesaugoma.

Kai kurioms mūsų svetainės funkcijoms naudojame trečiųjų šaliųtiekėjus, pvz., kai lankotės puslapyje su vaizdo įrašais, įdėtais YouTube arba saitais su ja. Šiuose vaizdo įrašuose arba saituose (irbet kuriame kitame trečiųjų šalių tiekėjų turinyje) gali būti trečiųjų šaliųslapukų, todėl norėdami gauti informacijos apie slapukų naudojimą,galite pasikonsultuoti su šių trečiųjų šalių interneto svetainių politika.

Slapukai, kuriuos naudojame:

Šioje svetainėje naudojama Google Analytics, kuri naudoja slapukus.Bendrame lygmenyje slapukai saugo informaciją apie tai, kaiplankytojai naudojasi svetaine, įskaitant rodomų puslapių skaičių,lankytojo kilmę ir apsilankymų skaičių, kad pagerintų svetainę iružtikrintų gerą vartotojo patirtį. Jei slapukų nepriimate, informacijanesaugoma.

Kaip atmesti slapukus?

Slapukų nenaudosime asmeninei informacijai apie lankytoją rinkti.

Tačiau galite pasirinkti atmesti arba blokuoti slapukus, kuriuos nustatė{yourwebsite}, pakeisdami naršyklės parametrus  daugiauinformacijos ieškokite naršyklėje esančioje žinyno funkcijoje.Atminkite, kad dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus, todėljei nenorite naudoti slapukų, jums gali tekti aktyviai naikinti arbablokuoti slapukus.

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią internetinę patirtį. Sutikdami, Jūs sutinkate naudoti mūsų svetainę pagal mūsų Slapukų politiką.

Privatumo nustatymai išsaugoti
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba gauti informaciją naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Kontroliuokite savo asmenines slapukų tarnybas čia.

Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, todėl galime įvertinti ir pagerinti savo svetainės našumą.

„Google Analytics“ nemokama žiniatinklio analizės paslauga, kurią teikia „Google“, sekanti ir pranešanti apie visą srautą, einantį per mūsų svetainę.

Ji taip pat integruojasi į „AdWords“ ir leidžia peržiūrėti internetinių skelbimų kampanijų našumą stebint apsilankymus svetainėje, konversijų rodiklius ir kitą pagrindinę metriką. Naudodami „Google Analytics“ su „AdWords“ galite tikslinti ir koreguoti raktinius žodžius ir skelbimus, kad pagerintumėte IG ir geriau panaudotumėte rinkodaros biudžetą.

  • 1P_JAR
  • APISID
  • CONSENT
  • HSID
  • NID
  • SAPISID
  • SID
  • SIDCC
  • SSID

Decline all Services
Accept all Services