Susisiekite
+370 699 20324, +370 641 91 736
Contact us
El. paštas

info@steelprojects.lt

Email

Kas mes esame?

Mūsų svetainės adresas yra: www.steelprojects.lt

Kokius asmens duomenis renkame ir kodėl juos renkame?

Komentarai

Komentarai mūsų svetainėje neaktyvuoti.

Žiniasklaida

Jei įkeliate vaizdus į svetainę, turėtumėte vengti įkeltų vaizdų su įterptais vietos duomenimis (EXIF GPS). Svetainės lankytojai gali atsisiųsti ir išgauti bet kokius vietos duomenis iš svetainėje esančių vaizdų.

Kontaktinės formos

Savo interneto svetainėje neturime jokių kontaktinių formų, todėl nerenkame jokios asmeninės informacijos.

Slapukai

Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, slapukuose galite įrašyti savo vardą, el. pašto adresą ir svetainę. Jie skirti jūsų patogumui, kad palikus kitą komentarą nebereikėtų pildyti informacijos. Šie sausainiai truks vienerius metus. Jei turite abonementą ir įeinate į šią svetainę, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmens duomenų ir jis atmetamas uždarius naršyklę.

Kai prisijungsite, taip pat nustatysime kelis slapukus, kad išsaugotume prisijungimo informaciją ir ekrano rodymo parinktis. Prisijungimo slapukai trunka dvi dienas, o ekrano parinktys slapukai trunka metus. Jei pasirinksite „Prisiminkite mane“, prisijungimas išliks dvi savaites.

Jei išeinate iš paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti. Jei redaguosite arba publikuosite straipsnį, naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šiame slapuke nėra asmens duomenų ir tiesiog nurodomas ką tik redaguoto straipsnio pašto ID.

Jis baigiasi po 1 dienos. Įterptas turinys iš kitų svetainių Straipsniai šioje svetainėje gali apimti įdėtąjį turinį (pvz., vaizdo įrašus, vaizdus, straipsnius ir t. t.). Įterptas turinys iš kitų svetainių veikia lygiai taip pat, tarsi lankytojas būtų apsilankęs kitoje svetainėje. Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įdiegti papildomą trečiosios šalies stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su tuo įdėtuoju turiniu, įskaitant jūsų sąveikos su įdėtuoju turiniu sekimą, jei turite abonementą ir esate prisijungę prie tos svetainės.

Kokius duomenis renkame?

Neasmeniniai duomenys:

Naršyklės ir įrenginio informacija: vieta, įrenginio tipas, modelis, numeris, naršyklės ar operacinės sistemos tipas, prieigos laikas ir data, naršymo veikla, ekrano rezoliucija, priedai, priedai ir naudojamų Paslaugų versija bei kita informacija, kuri jūsų asmeniškai neidentifikuoja.

Informacija iš Paslaugų naudojimo ir informacija iš kitų šaltinių: mes galime gauti informaciją apie tai, kaip ir kada naudojatės Paslaugomis, laikyti ją žurnalo failuose arba kitų tipų failuose, susietuose su jūsų abonementu, ir susieti ją su kita informacija, kurią apie jus renkame.

Be to, informaciją apie jus arba jūsų prenumeratorius galime gauti iš trečiųjų šalių šaltinių, pvz., viešųjų duomenų bazių, socialinių medijų platformų, trečiųjų šalių duomenų teikėjų ir mūsų bendrų rinkodaros partnerių. Ši informacija gali apimti, pavyzdžiui, laiką, datą, naudotą naršyklę, demografinę informaciją, įrenginio informaciją (pvz., įrenginio tipą, modelį, numerį, naršyklės tipą ar operacinę sistemą, IP adresus), vietos ir elgesio internete duomenis (pvz., informaciją apie jūsų naudojimąsi socialinės medijos svetainėmis, puslapio peržiūros informaciją ir paieškos rezultatus bei saitus), veiksmus, kurių ėmėtės, anoniminius naudojimo duomenis, nuorodų/išėjimų puslapius ir URL, jūsų pateiktas nuostatas ir nuostatas, sukurtas atsižvelgiant į jūsų pateiktus duomenis ir paspaudimų skaičių.

Analtika

Slapukas yra mažas teksto failas, kuriame yra vartotojo ID, kuris, lankydamasis svetainėje, automatiškai įdedamas į vartotojo kompiuterį ar kitą įrenginį. Slapukai įrašo aplankytus puslapius ir svetainėje atliktus veiksmus, tačiau juose nėra jokios asmeninės informacijos. Kartais slapukus galime naudoti tikslams, įskaitant svetainės administravimą, jūsų veiklos stebėjimą svetainėje, bendros demografinės informacijos rinkimą svetainei tobulinti ir laiko taupymą ar personalizuotas funkcijas svetainėje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų slapukų politikoje.

Kiek laiko išsaugosime jūsų duomenis?

Jei paliksite komentarą, komentaras ir jo metaduomenys bus saugomi neribotą laiką. Taip mes galime atpažinti ir patvirtinti bet kokius tolesnius komentarus automatiškai, užuot laikę juos saikingoje eilėje.

Naudotojams, kurie užsiregistruoja mūsų svetainėje (jei tokių yra), mes taip pat saugome asmeninę informaciją, kurią jie pateikia savo vartotojo profilyje.

Visi vartotojai bet kada gali matyti, redaguoti arba naikinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tai, kad jie negali pakeisti naudotojo vardo).

Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją. Kokias teises turite duomenų atžvilgiu Jei turite paskyrą šioje svetainėje arba palikote komentarus, galite paprašyti gauti eksportuotą apie jus turimų asmens duomenų failą, įskaitant visus mums pateiktus duomenis.

Taip pat galite paprašyti ištrinti visus mūsų turimus asmens duomenis apie jus. Tai neapima duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume jums geriausią internetinę patirtį. Sutikdami, Jūs sutinkate naudoti mūsų svetainę pagal mūsų Slapukų politiką.

Privatumo nustatymai išsaugoti
Privatumo nustatymai

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali saugoti arba gauti informaciją naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu. Kontroliuokite savo asmenines slapukų tarnybas čia.

Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, todėl galime įvertinti ir pagerinti savo svetainės našumą.

„Google Analytics“ nemokama žiniatinklio analizės paslauga, kurią teikia „Google“, sekanti ir pranešanti apie visą srautą, einantį per mūsų svetainę.

Ji taip pat integruojasi į „AdWords“ ir leidžia peržiūrėti internetinių skelbimų kampanijų našumą stebint apsilankymus svetainėje, konversijų rodiklius ir kitą pagrindinę metriką. Naudodami „Google Analytics“ su „AdWords“ galite tikslinti ir koreguoti raktinius žodžius ir skelbimus, kad pagerintumėte IG ir geriau panaudotumėte rinkodaros biudžetą.

  • 1P_JAR
  • APISID
  • CONSENT
  • HSID
  • NID
  • SAPISID
  • SID
  • SIDCC
  • SSID

Decline all Services
Accept all Services